−40 %
Broj dijela 72-3216
Proizvod MAXGEAR 
EAN brojevi 5902659734396
Preporučena maloprodajna cijena
28,05 €
Vaša cijena
16,95 €s PDV-om
13,56 €bez PDV-a
Uštedite
11,10 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
16,90 €s PDV-om
Weight 0.71 kg
Strana ugradnje Prednja osovina lijevo
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s ležajem
Broj artikla za proizvod u paru 72-3217
Za OE broj 3 44 812
Za OE broj 3 44 897
Za OE broj 3 45 071
Za OE broj 3 45 173
Za OE broj 51855157
Za OE broj 51902406
Za OE broj 51916660
Za OE broj 51963859
Za OE broj 51963860
Za OE broj 52023354
Za OE broj 52109287
Za OE broj 95511353
Za OE broj 95514539
Za OE broj 95516718
Za OE broj 95521000

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme