−40 %
Broj dijela 72-3217
Proizvod MAXGEAR 
EAN brojevi 5902659734402
Preporučena maloprodajna cijena
28,05 €
Vaša cijena
16,95 €s PDV-om
13,56 €bez PDV-a
Uštedite
11,10 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
16,85 €s PDV-om
Weight 0.71 kg
Strana ugradnje Prednja osovina desno
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s ležajem
Broj artikla za proizvod u paru 72-3216
Za OE broj 3 44 811
Za OE broj 3 44 896
Za OE broj 3 45 070
Za OE broj 3 45 174
Za OE broj 51855158
Za OE broj 51902407
Za OE broj 51916658
Za OE broj 51963858
Za OE broj 51963861
Za OE broj 52023353
Za OE broj 52109286
Za OE broj 95511352
Za OE broj 95514538
Za OE broj 95516717
Za OE broj 95521001

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme