−42 %
Broj dijela 13.0460-2716.2
Proizvod ATE 
EAN brojevi 4006633371872
Preporučena maloprodajna cijena
122,50 €
Vaša cijena
71,35 €s PDV-om
57,08 €bez PDV-a
Uštedite
51,15 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
72,50 €s PDV-om
Weight 1.7 kg
Širina 116 mm
Visina 1 65,5 mm
Visina 2 72,4 mm
Debljina/jačina 17,8 mm
Kontakt koji upozorava na istrošenost pripremljeno za upozorni prikaz istrošenosti
Kontakt koji upozorava na istrošenost bez kontakta koji upozorava na istrošenost
Dopunski artikl/dopunska informacija s priborom
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vijcima za kočno sedlo
Broj vijaka 4
Kočni sustav Lucas / TRW
Ispitni z. E1 90R-02A0498/0525
Postoji MAPP kôd
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0008.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0991.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0997.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0825.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0826.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0850.2
Uzeti u obzir dimenzije