−42 %
Broj dijela 03.0137-9702.2
Proizvod ATE 
Linija proizvoda Spreizschloss
EAN brojevi 4006633409759
Preporučena maloprodajna cijena
34,50 €
Vaša cijena
20,10 €s PDV-om
16,09 €bez PDV-a
Uštedite
14,40 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
16,75 €s PDV-om
Weight 0.19 kg
Širina 37,3 mm
Samo za artikl br. 03.0137-0305.2
Samo za artikl br. 03.0137-0379.2
Samo za artikl br. 03.0137-0408.2
Samo za artikl br. 03.0137-0419.2
Samo za artikl br. 03.0137-0451.2
Samo za artikl br. 03.0137-4010.2
Samo za artikl br. 03.0137-4018.2
Količina 2
Postoji MAPP kôd

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme