−42 %
Broj dijela 464.200
Proizvod ELRING 
EAN brojevi 4041248837382
Preporučena maloprodajna cijena
28,60 €
Vaša cijena
16,65 €s PDV-om
13,32 €bez PDV-a
Uštedite
11,95 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
16,70 €s PDV-om
Weight 0.18 kg
Dopunski artikl/dopunska informacija s brtvama
Za turbopunjač s OE brojem 1639998-0006
Za turbopunjač s OE brojem 1639998-0038
Za turbopunjač s OE brojem 1816470
Za turbopunjač s OE brojem 1832241
Za turbopunjač s OE brojem 1946977
Za turbopunjač s OE brojem 2117134
Za turbopunjač s OE brojem 2275932
Za turbopunjač s OE brojem 2434631
Za turbopunjač s OE brojem DS7G-6K682-CA
Za turbopunjač s OE brojem DS7G-6K682-DB
Za turbopunjač s OE brojem DS7G-6K682-EA
Za turbopunjač s OE brojem F1FG-6K682-AD
Za turbopunjač s OE brojem F1FG-6K682-BA
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vijcima
Tarifni broj robe 8.484.900.000