−42 %
Broj dijela 838.880
Proizvod ELRING 
EAN brojevi 4041248885123
Preporučena maloprodajna cijena
78,15 €
Vaša cijena
45,50 €s PDV-om
36,40 €bez PDV-a
Uštedite
32,65 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
45,35 €s PDV-om
Dopunski artikl/dopunska informacija s brtvama
Za turbopunjač s OE brojem 6540905000
Za turbopunjač s OE brojem 873798-5003
Za turbopunjač s OE brojem 873798-0003
Za turbopunjač s OE brojem 6540900800
Za turbopunjač s OE brojem 6540902400
Za turbopunjač s OE brojem 6540904500
Za turbopunjač s OE brojem 6540907300
Za turbopunjač s OE brojem 6540901901
Za turbopunjač s OE brojem 6540902001
Za turbopunjač s OE brojem 6540903601
Za turbopunjač s OE brojem 6540900880
Za turbopunjač s OE brojem 6540900701
Za turbopunjač s OE brojem 6540908400
Za turbopunjač s OE brojem 6540905601
Za turbopunjač s OE brojem 6540909700
Za turbopunjač s OE brojem 859748-0001
Za turbopunjač s OE brojem 859748-0003
Za turbopunjač s OE brojem 859748-5001
Za turbopunjač s OE brojem 859748-5003
Tarifni broj robe 8.484.900.000