−42 %
Broj dijela 801 041
Proizvod SACHS 
EAN brojevi 4013872715251
Preporučena maloprodajna cijena
16,75 €
Vaša cijena
9,75 €s PDV-om
7,80 €bez PDV-a
Uštedite
7 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
9,80 €s PDV-om
Weight 0.24 kg
Po osovini 2
Strana ugradnje Prednja osovina lijevo
Strana ugradnje Prednja osovina desno
Za OE broj 1223835
Za OE broj 1250820
Za OE broj 1255350
Za OE broj 1508111
Za OE broj 1674672
Za OE broj 1695818
Za OE broj 1787358
Za OE broj 1820399
Za OE broj 1907038
Za OE broj 2084212
Za OE broj 30666530
Za OE broj 31262470
Za OE broj 3M51-3K099-AA
Za OE broj 3M51-3K099-AB
Za OE broj 3M51-3K099-AC
Za OE broj 3M51-3K099-AD
Za OE broj 9M51-3K099-AA
Za OE broj 9M51-3K099-AB
Za OE broj BBM2-34-38X
Za OE broj BP4K-34-38XA
Za OE broj BP4K-34-38XB
Za OE broj BP4K-34-XB
Za OE broj DV61-3K099-AC
Za OE broj DV61-3K099-AD
Za OE broj DV61-3K099-AE
Za OE broj DV61-3K099-AF
SVHC Informacije nisu dostupne, obratite se proizvođaču!